List referencyjny? Następny proszę! Kolejne szkolenie ADR dla Iwamet Sp. z o.o.

Sierpień, pomimo tego, że jest miesiącem typowo wakacyjnym nie był dla mnie łaskawy pod względem… czasu wolnego.  W okresie tym poprowadziłam multum szkoleń i kursów z zakresu problematyki przewozu towarów niebezpiecznych, zwłaszcza transportem drogowym (ADR) i kolejowym (RID).  Jednym z przedsiębiorstw z którym miałam przyjemność w tym czasie ponownie współpracować było Iwamet Sp. z o. o.

Firma ta to wiodący, światowy producent odlewów ze stopów aluminium i części precyzyjnych. Ich wysoka pozycja na rynku została osiągnięta dzięki konsekwentnie realizowanej polityce rozwoju, odpowiedzialności wysoko wykwalifikowanych pracowników, nowoczesnemu sprzętowi i projektowaniu, produkcji i prowadzonym badaniom technologicznym.

Przedsiębiorstwo Iwamet Sp. z o. o. kolejny raz korzystało z moich usług.

Cóż mogę powiedzieć więcej? Odczucia moich kontrahentów są najważniejsze. Cieszę się, że naszej współpracy towarzyszą same dobre doświadczenia, a kolejne wspólne tematy do zrealizowania są okazją do budowania niesłabnącej sympatii. Wszystko wskazuje na to, że widzimy się za dwa lata. ?

Zapraszam do zapoznania się z referencjami.

Dziękuję za zaufanie i… również bardzo się cieszę!