Konsultacje DGSA

Konsultowanie wątpliwości jest naturalną potrzebą w pracy z towarami niebezpiecznymi

Niemalże każdego dnia otrzymuję zapytania dotyczące możliwości skorzystania z konsultacji. Pojawiają się one z różnych stron:

 •  od kandydatów na doradców, którzy ukończyli kurs w innym ośrodku i nie udało się im złożyć państwowego egzaminu z wynikiem pozytywnym lub czują się niewystarczająco przygotowani,
 • od doradców. którzy przygotowują się do recertyfikacji uprawnień i potrzebują odświeżenia wiedzy.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, zdecydowałam się wprowadzić usługę konsultacji do mojej stałej oferty.

 

Jak przebiegają konsultacje?

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, w wymiarze ośmiu godzin lekcyjnych dziennie. W trakcie spotkań poruszamy najistotniejsze zagadnienia. Realizujemy je w sposób praktyczny, tj. rozwiązujemy testy, zadania, wyjaśniamy wszystko, co budzi Państwa wątpliwości. 

 

Terminy i lokalizacja

Terminy konsultacji ustalane są w spósób indywidualny. Spotkania odbywają się w Warszawie. Istnieje możliwość zorganizowania konsultacji w dowolnej lokalizacji, po wcześniejszych ustaleniach.

 

Inne formy konsultacji

Konsultacje mogą być realizowane również w formie elektronicznej. Zakres konsultacji elektronicznych, jak również ich koszt ustalany jest w sposób indywidualny.

 

Spodziewany rezultat

Rozwianie wątpliwości, wzbogacona i uporządkowana wiedza, a w konsekwencji – pozytywne nastawienie do nadchodzących wyzwań z towarami niebezpiecznymi. Jakość prowadzonych kursów i konsultacji odzwierciedlona jest w opiniach uczestników, którzy są już aktualnie doradcami ADR i RID. Zapraszam do zapoznania się z referencjami zamieszczonymi poniżej.

 

Jak rezerwować?

Koszt konsultacji DGSA

Konsultacje dwudniowe

 • dla 1 os. – 2000 zł
 • dla 2 os. – 1500 zł/os.
 • dla grupy 3-5 os. – 1300 zł/os.

 

Konsultacje trzydniowe

 • dla 1 os. – 2500 zł
 • dla 2 os. – 2000 zł/os.
 • dla grupy 3-5 os. – 1750 zł/os.

 

Podane kwoty są cenami netto. Konsultacje odbywają się z doradcą DGSA.

Referencje

  5 star review  Pani Karolina to świetny specjalista. Egzamin na doradcę ADR zdany za pierwszym razem przy ogromnej pomocy i zaangażowaniu Pani Karoliny. Polecam!!!

  thumb Marta Dziel
  5/18/2017

  5 star review  Uważam, że Pani Karolina jest wspaniałym doradcą. Byłam u Pani Karoliny na szkoleniu, które było bardzo bogate i przede wszystkim interesujące. Pani Karolina jest bardzo odpowiedzialnie przygotowana do przeprowadzanych szkoleń oraz przekazała uczestnikom szkolenia skrypty, które mają na celu jeszcze dokładniej pogłębić wiedzę zdobytą na przeprowadzonym szkoleniu. Szkoda, że w ocenie nie ma więcej gwiazdek, ponieważ Pani Karolina zasługuje co najmniej na 10 !!!! 🙂

  thumb Agnieszka Idźkowska
  11/02/2017

  5 star review  Wynik egzaminu pozytywny!!! to dzięki Pani Karolinie i jej zaangażowaniu. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc 🙂

  thumb Marta Sałatasińska
  2/21/2018