Konsultacje DGSA

Konsultowanie wątpliwości jest naturalną potrzebą w pracy z towarami niebezpiecznymi

Niemalże każdego dnia otrzymuję zapytania dotyczące możliwości skorzystania z konsultacji. Pojawiają się one z różnych stron:

 •  od kandydatów na doradców, którzy ukończyli kurs w innym ośrodku i nie udało się im złożyć państwowego egzaminu z wynikiem pozytywnym lub czują się niewystarczająco przygotowani,
 • od doradców. którzy przygotowują się do recertyfikacji uprawnień i potrzebują odświeżenia wiedzy.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, zdecydowałam się wprowadzić usługę konsultacji do mojej stałej oferty.

 

Jak przebiegają konsultacje?

Zajęcia odbywają się indywidualnie lub w małych, maksymalnie 5-osobowych grupach, w wymiarze ośmiu godzin lekcyjnych dziennie. W trakcie spotkań poruszamy najistotniejsze zagadnienia. Realizujemy je w sposób praktyczny, tj. rozwiązujemy testy, zadania, wyjaśniamy wszystko, co budzi Państwa wątpliwości. 

 

Terminy i lokalizacja

Terminy konsultacji ustalane są w spósób indywidualny. Spotkania odbywają się w Warszawie. Istnieje możliwość zorganizowania konsultacji w dowolnej lokalizacji, po wcześniejszych ustaleniach.

 

Inne formy konsultacji

Konsultacje mogą być realizowane również w formie elektronicznej. Zakres konsultacji elektronicznych, jak również ich koszt ustalany jest w sposób indywidualny.

 

Spodziewany rezultat

Rozwianie wątpliwości, wzbogacona i uporządkowana wiedza, a w konsekwencji – pozytywne nastawienie do nadchodzących wyzwań z towarami niebezpiecznymi. Jakość prowadzonych kursów i konsultacji odzwierciedlona jest w opiniach uczestników, którzy są już aktualnie doradcami ADR i RID. Zapraszam do zapoznania się z referencjami zamieszczonymi poniżej.

 

Jak rezerwować?

Koszt konsultacji DGSA

Konsultacje dwudniowe

 • dla 1 os. – 2000 zł
 • dla 2 os. – 1500 zł/os.
 • dla grupy 3-5 os. – 1300 zł/os.

 

Konsultacje trzydniowe

 • dla 1 os. – 2500 zł
 • dla 2 os. – 2000 zł/os.
 • dla grupy 3-5 os. – 1750 zł/os.

 

Podane kwoty są cenami netto. Konsultacje odbywają się z doradcą DGSA.

Referencje

  Pani Karolina to świetny specjalista. Egzamin na doradcę ADR zdany za pierwszym razem przy ogromnej pomocy i zaangażowaniu Pani Karoliny. Polecam!!!

  Marta Dziel Avatar Marta Dziel
  18 maja 2017

  doskonały wykładowca, trener i ekspert efekty współpracy mogą potwierdzić wszyscy, którzy mieli szansę współpracować bardzo kompetentny ekspert chapeau bas

  Agnieszka Pamuła Avatar Agnieszka Pamuła
  5 stycznia 2018

  Wynik egzaminu pozytywny!!! to dzięki Pani Karolinie i jej zaangażowaniu. Dziękuję za poświęcony czas i pomoc 🙂

  Marta Sałatasińska Avatar Marta Sałatasińska
  21 lutego 2018