Referencje od Grupy Adamed – „Tu polska innowacja ma swój początek”

Grupa Adamed to ponad 250 produktów farmaceutycznych. To przedsiębiorstwo farmaceutyczne działa w 14 obszarach terapeutycznych, posiada ponad 30 lat doświadczenia, 94 patenty w dziedzinie farmacji, a ich produkty dostępne są na… 65 rynkach – od Meksyku przez Australię, aż po Rosję.

Adamed – Tu polska innowacja ma swój początek

 

Innowacja to ciągły rozwój, wdrażanie zmian i współpraca z odpowiednimi kontrahentami. Innowacja to postęp, wprowadzenie czegoś nowego – technologii, produktu, rozwiązania, mającego jednocześnie uzasadniony sens ekonomiczno-gospodarczy. Innowacje to nie tanie przedstawienie, a potężne narzędzie do rozwoju i podniesienia konkurencyjności firm.

W większości przypadków działania związane z wytworzeniem, udoskonaleniem i wdrożeniem nowych procesów, technologii i produktów wymagają przewozu substancji, mieszanin i przedmiotów zawierających te indywidua. Niewątpliwie zależy nam wtedy na jak najefektywniejszym i najbezpieczniejszym realizowaniu ich, więc warto zaczerpnąć wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej, opartej na doświadczeniach.

Taką wiedzą miałam ostatnio okazję i przyjemność podzielić się w ostatnim czasie. Jak wypadło? O tym poniżej.

Serdecznie dziękuję za zaufanie!