Jak lider logistyki ocenia moje szkolenia?

DB Schenker to bez wątpienia wiodący dostawca usług w zakresie globalnej logistyki, gdyż posiada ok. 2000 lokalizacji na całym świecie i zatrudnia ponad 72 tysiące pracowników. W samej Europie, w ponad 40 krajach łączą najistotniejsze regiony gospodarcze z siecią ponad 32 tysięcy regularnych połączeń w tygodniu. Przedsiębiorstwo to głównie obsługuje przemysł i handel w globalnej wymianie towarów przy wykorzystaniu: transportu lądowego, transportu lotniczego, transportu morskiego, logistyki kontraktowej, zarządzania łańcuchami dostaw.

Kluczową rolę w działalności firmy, biorąc pod uwagę oddziały polskie, odgrywa transport drogowy. Niemniej jednak inne rodzaje transportu nie pozostają bez zainteresowania i chęci rozwijania ich. W związku z tym faktem miałam ogromną przyjemność wprowadzać pracowników firmy łódzkiego oddziału w świat transportu powietrznego i morskiego, a także gospodarki magazynowej, która stanowi bardzo ważne ogniwo w łańcuchu dostaw.

Jak z mojej perspektywy przebiegło szkolenie? Prosto, szybko, efektywnie. A firmie dziękuję za zaufanie i potwierdzenie niezmiennej, najwyższej jakości merytoryczno-dydaktycznej.

Zaczynamy od wzniesienia się w powietrze – szkolenie IATA DGR i…

lądujemy, aby powalczyć z morzem – szkolenie IMDG Code.