Co tu się wydarzyło?

Czwartek rano. Uporządkowałam dokumenty i jak zwykle wykazuje pełną gotowość do pracy. Ze względu na wolniejszy, przedświąteczny czas planuję dla Państwa kolejną publikację.

Aż tu nagle…

rozlega się dzwonek.

Przesyłka.

Tajemnicza przesyłka. 🙂

Na tyle zagadkowa, że moje prywatne wstępne rozpoznanie chemiczne wzięło się od razu do roboty – pełna gotowość operacyjna.

Po chwili okazuje się, że wszystko w porządku. Można odetchnąć z ulgą i sprawdzić zawartość skrzyni tekturowej. 😀

Otwieram i powoli wyjmuję zawartość. Uśmiech na twarzy staję się coraz większy. Podejrzewam, że jakbym nie miała uszu, to zarysowałby się dookoła głowy. Moim oczom ukazuje się nietuzinkowa zawartość:

Powoli otwieram kopertę i uważnie czytam każde słowo:

Po cichu myślę – „No to zmalowałam.”. Ale zaraz, zaraz – ktoś tu „zmalował” jeszcze bardziej…

Pani Małgorzata Sosnowska z Dekorglass Działdowo – przedsiębiorstwa z ponad 20-letnim doświadczeniem, pasjonującym się dekorowaniem butelek. Firma ta jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie w swojej branży, nie tylko w kraju, ale również na świecie. Niewyobrażalny kunszt działania bez wątpienia widać gołym okiem:

Pani Małgorzata była jedną z uczestniczek kursu dla kandydatów na doradców ADR. Po zakończeniu kursu systematycznie, angażując swoje siły i czas, pracowała nad przygotowaniami do egzaminu DGSA. Egzamin naturalnie złożyła z wynikiem pozytywnym za pierwszym razem. Mało tego – ze świetnym wynikiem, jednym z lepszych w mojej karierze (część specjalistyczna na 98,3%!!!).

Cóż mogę napisać więcej? Serdecznie gratuluję z całego serca i witam kolejnego, świetnie przygotowanego specjalistę w gronie doradców ds. bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych. Kandydaci pracujący w ten sposób, a w efekcie specjaliści posiadający już powyższe uprawnienia są dla mnie nadzieją i szansą na zmianę utartego wizerunku tej branży. Głęboko wierzę w to, że ich praca będzie czymś więcej, niż smutym wypełnianiem obowiązków wynikających z obowiązujących przepisów.

Ja natomiast serdecznie dziękuję za uznanie i pamięć oraz obiecuję błyskawicznie zastosować się do sentencji zawartej w mojej niespodziance: 🙂